"Największe cuda powstają w największej ciszy" 

                                                                                                             Wilhelm  Raabe 

                                  

           Oferujemy Państwu całoroczny wypoczynek w apartamentach agroturystycznych położonych we wsi Rakowicze w woj. podlaskim. Nasza wieś leży w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz Puszczy Augustowskiej.

              Nasze gospodarstwo jest położone na samym końcu wsi, do następnego sąsiada mamy ok. 500 metrów a las widoczny na zdjęciach za naszym domem należy już do Białorusi. To położenie sprawia, że jedyne osoby które  do nas docierają to: listonosz jeżeli ma przesyłkę oraz Straż Graniczna, która najczęściej patroluje nocą gdy my śpimy.

              Chcemy zaoferować Państwu to wszystko co nas zachwyca każdego dnia na tym "odludziu": wieczory z gwieździstym niebem, w nocy zadziwiającą każdego odwiedzającego ciszę, sporadycznie przerywaną odgłosami dzikich zwierząt, poranki  ze śpiewem ptaków  "na Dzień Dobry". A w ciągu dnia przypadkowe spotkania z lisem, sarną, łosiem czy innymi dziko żyjącymi zwierzętami, oraz uroczą grę  promieni słonecznych i zmieniających się w porach roku kolorów otaczającej nas flory.

              Niestety nie możemy zagwarantować ślicznej pogody na czas Państwa pobytu, ale cieszylibyśmy się gdyby ta bliskość natury pozwoliła Państwu zrelaksować się, wyciszyć a to znaczy po prostu dobrze wypocząć.  

 

© 2015 Silencium | Projekt i wykonanie: artLord.pl